Го држи за рака починатиот татко – објавена фотографија од Синан која го расплака регионот

Синан Сакиќ почина вчера рано наутро по долго и тешко боледување, а неговото семејство е неутешно и скршено за загубата.

Неговата ќерка Џуклица објави фотографија од болничката постела и порача дека не би посакала ваква агонија на никого.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*