Како изгледаше Цеца на матурска пред 27 години?!

Пејачката Цеца Ражнатовиќ на својот Инстаграм профил објави фотографија од својата матурска прослава која се случила пред 27 години.

Имено Цеца веќе на денот на својата матура била голема ѕвезда на само свои 18 години и зад себе имала издадено неколку хитови.

Пејачката на денот на својата матура блеснала во циклама фустан.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*