Лука ја тужи Беквалац, бара да му врати 20 милиони евра

На проблемите на Наташа Беквалац им нема крај. Лука ја тужи пејачката и бара да му врати 20 илјади евра.

Сопругот на пејачката Наташа Беквалац, од кого беше претепана минатиот месец сега ја тужи пејачката. Тој преку својата тужба бара Беквалац да му го врати секој денар кој тој го има потрошено додека биле заедно.

Освен тоа бара пејачката да му ги врати парите кој ги давал за храна и пијалаци во рестораните, а според многу девојки ова е вистинска навреда за сите нив.

Покрај тоа назад ги бара и авионските карти до Атина, уредот за електронско плаќање на патарините, а тврди и дека вложил пари во станот на пејачката, пренесуваат српските медиуми.

Истотака, бара да му биде исплатена цела сума која ја вложил за реновирање на станот на пејачката во Белград како и свадбата на Ибица, а сето тоа според него изнесува околу 20 милиони долари.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*