Во новиот спот Џеј Ло позгодна од кога и да било

Џенифер Лопез ги остави сите без зборови. Кога ќе ја видите во новиот спот, ќе сфатите зошто е најсексапилна жена во светот.

Џеј Ло заедно со Карди Би и ДЈ Калед ги поместија границите на луксузот и екстравагантниот живот во спотот за “Dinero”.

Џенифер изгледа секси каде и да се појави, но бројни коментари пристигнаа и за овој спот. Со право, пејачката огромен број пати е прогласувана за најсексапилна жена.

Уживајте во прекрасниот спот на ЏЕЈ ЛО!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*