Елена Велевска во едноделен костим за капење на лежалка,коктел ја отвори сезоната во Охрид

Македонската фолк-поп ѕвезда има нова песна. Песната е насловена ,,Крштевка” и ние веруваме дека таа ќе стане вистински хит на сите крштевки што престојат, испена од наша фолк-поп ѕвезда.

Инаку пејачката во последно време како да го смени својот имиџ, па така се поретко можете да ја видите онаа Елена, разголена, секси, провокативна, со длабоки деколтеа, по долна облека…

На последните фотографии од нејзината последна фотосесија како да гледаме нова Елена. Средена од глава до пети, како и секогаш, во прекрасна брендирана облека, елегантна, навистина плени со својата убавина и шарм.

Таа деновиве  на својот Инстаграм профил постираше фотографија   на која таа е разголена и секако тоа на огромна радост на нејзините фанови од машката популација.

Велевска ужива на базен, лежалка,коктел  и соце во едноделен костим за капење . Таа ја отвори сезоната во Охрид!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*