May 24, 2018

Ексклузивно

Елена Велевска во едноделен костим за капење на лежалка,коктел ја отвори сезоната во Охрид

Македонската фолк-поп ѕвезда има нова песна. Песната е насловена ,,Крштевка” и ние веруваме дека таа ќе стане вистински хит на сите крштевки што престојат, испена…

Балкан

Синан Сакиќ итно префрлен во приватна клиника: За неколку дена пејачот оди на трансплантација на црниот дроб во Италија

Пејачот Синан Сакиќ е одведен денеска во Бел Медик, на испитување во наредните ден до три. После тоа заминува во Италија во Падова, на трансплантација…