Џенифер Лопез повторно во секси издание

Славната актерка Џенифер Лопез (48) привлече огромно внимание со појавувањето на доделувањето на Билборд музичките награди во Лас Вегас.


Таа ја воодушеви публиката со бордо фустан кој го носеше на црвениот тепих. Сепак, многумина гледаа во други детали – длабокото деколте и шлиц кој ги откри нејзините нозе. Џеј Ло под фустанот носеше плишан градник во истата боја, а комбинацијата ја довела до совршенство со бордо чизми со висока потпетица и мала чанта во истата боја.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*