На концертот на Пинк запеа 12 годишно девојче, сите останаа без здив !

На концертот на ПИНК запеа 12 годишно девојче. Присутните гости останаа без здив.

На концертот во Ванкувер, Канада, поп ѕвездата Пинк повика едно 12-годишно девојче заедно да ја запеат песната „Perfect“, па девојчето ги воодушеви сите.

Претходно, Викторија Ентони на Твитер изрази желба да запее заедно со неа, па тоа многу брзо дојде до пејачката и таа му ја исполни желбата на девојчето.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*