Катарина Грујиќ разменува нежности со новото момче

Катарина Грујиќ фатена на дело како разменува нежности со новото момче. Таа врската со фудбалерот ја потврди со бакнежи во позната кафеана.

Пејачката Катарина Грујиќ пред некое време ја прекина едногодишната врска со црногорскиот бизнисмен. Иако, оттогаш во медиумите се пишува дека таа има ново момче, Катарина се обиде да ја сокрие новата врска.

Бидејќи нивната романса повеќе не е тајна, таа одлучи да потврди дека е со познатиот фудбалер, па парот се бакнуваше во кафеана, пренесува Блиц.

За потсетување, Кача не сакаше да ја каже причината поради која раскинала со Коста, но како и да е таа ужива во новата љубовна прилика.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*