Цеца ја скрати косата, изгледа многу помладо

 

Изгледа дека на популарната Цеца Ражнатовиќ и’ здодеа надградбаната на косата, па одлучи малку да ја одмори, обнови и да ја освежи, потстрижувајќи ја во модерна паж-фризура.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*