Да не им веруваш на очите: Марија Шерифовиќ нашминкана !

Марија Шерифовиќ при неодамнешното гостување во емисија кај Тијана Дапчевиќ, се појави нашминкана. Нејзините следбеници на Инстаграм коментираа дека изгледа прекрасно.

Популарната српска поп-пејачка Марија Шерифовиќ неодамна беше гостинка во емисијата на својата колешка Тијана Дапчевиќ, а пред камери се појави во издание какво никој не би очекувал.

Имено, Марија се појави во стандардно кежуал спортска комбинација од маичка, панталони и патики, но она што беше изненадувачко, е тоа што имаше шминка на лицето.

Малку карминче, маскара, руменило… многу поинаква од она што ја знаеме.

Фотографијата се најде на нејзиниот Инстаграм, а обожавателите веднаш забележаа дека Марија има нежна шминка, а коментираа и дека изгледа прекрасно.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*