( ВИДЕО ) Џеј Ло заборави дека има голем шлиц и ги рашири нозете !

Светски познатата пејачка Џенифер Лопез при гостување во емисија изразила желба да покаже танц точка, но заборавила на нејзиниот длабок шлиц.

Џенифер Лопез повторно покажа колку е спонтана и опуштена, но колку и да се служи со трикови и тоа што постојано вежба тајната за познатиот затегнат задник е откриена – Џенифер Лопез носи мидер за затегнување на задникот.

Џеј Ло неодамна беше гостинка во емисијата на познатата Елен Диџенерис, заедно со целосниот тим од танцувачкото шоу World of Dance по повод новата сезона. Во еден момент Џенифер изрази желба да танцува, но заборавила на својот длабок шлиц од својот фустан.

Погледнете !

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*