Дара Бубамара брзо го преболи Поршето-пејачката се поднови со „ѕвер“ вреден цело богатство

Со парите од големиот концерт кој го одржа во Белград, Дара Бубамара се поднови со нов автомобил. Таа своето порше го замени со мерцедес кабриолет.

Популарната пејачка Дара Бубамара се повеќе сака да ужива во луксузните автомобили, а доказ е нејзината преполна гаража и возен парк. Откако пред две недели направи спектакуларен концерт во Белград реши да го „батали“ своето Порше и ова лето да се поднови со Мерцедес кабриолет.

Овој луксузен автомобил пејачката веднаш го проба по белградските улици, а видеата и фотографиите ги сподели со фановите !

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*