Кети Пери и Орландо Блум потврдија дека се заедно

Кети Пери и Орландо Блум повторно се заедно. Тие деновиве прошетаа во Рим, а имаа и прием кај папата Франсис во Ватикан.

Кети Пери и Орландо Блум потврдија дека се заедно на еден многу интересен начин – за време на нивен прием со папата Франсис во Ватикан.

Во моментов, љубовниците се на одмор во Рим. Со тоа што мајката на поп-ѕвездата Марија Хадсон, е католичка сестра, по Ватикан, ѕвездата, исто така, го испитала Колосеумот, каде се појавила со стајлинг за Одри Хепберн.

Пери и Блум имаа врска околу година и пол, потоа неколку месеци беа разделени, а околу Божик беше кажано дека тие дадоа нова шанса за нивната љубов.

33-годишната пејачка сподели видео на Instagram, на кое се гледа дека е во многу добра состојба на духот. Интересно во случајот е дека 41-годишниот Орландо го практикува Будизмот од 16-годишен и повеќе пати кажал во интервјуа, дека токму тоа му помага да се справи со притисокот на славата.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*