April 5, 2018

Свет

( ФОТО ) Нема да го препознаете: Вака изгледа телото на Џастин Бибер по 100 часа тетовирање !

Канадскиот пејач Џастин Бибер е голем љубител на тетовирање, а сега на обожавателите им покажа фотографија на која се гледаат неговите тетоважи што му ги…

Балкан

Александра Пријовиќ од беда и сиромаштија, заврши славно и богато!

Убава, талентирана, а сиромашна – вака некогаш српските медиуми ја опишуваа пејачката Александра Пријовиќ. Денес, таа е една од најпознатите српски пејачки и идна сопруга…