Јелена Карлеуша ги покажа стомачните мускули ?!

Јелена Карлеуша повторно го привлече вниманието на јавноста. Таа на социјалните мрежи објави фотографии од настапот пред неколку денови каде е целосно облечена во Версаче. Покрај овој  необичен стајлинг, на една од фотографиите ги покажа и стомачните мускули. 

Јелена Карлеуша е жена која важи за секогаш средена и облечена по најнова мода. Но понекогаш знае и да претера со нејзиниот стајлинг.

Таа на Инстаграм објави фотографии од нејзиниот последен настап на кој беше облечена во модел на Версаче од глава до пети. Јелена носеше кроп топ, хеланки и здолниште со истиот дизајн. На една од фотографиите ги покажа и своите затегнати стомачни мускули.

А дали се работи за фотошоп или теретана, пресудете сами !

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*