Селена Гомез не ја крие лузната од операцијата

Папараците ја уловија Селена Гомез на јахта со нејзините пријатели во Сиднеј. На фотографиите се забележува дека додека се сонча, не ја крие лузната од трансплатацијата на бубрег.

Селена Гомез деновиве престојува во Сиднеј, а папараците веќе ја уловија како се сонча на луксузна јахта. 25-годишната ѕвезда која имаше бурна година, земајќи ја предвид трансплантацијата на бубрег, смирувањето и повторното раскинување со Џастин Бибер, изгледа си одвои време за себе.

Облечена во црно-портокалови бикини, Селена Гомез беше на јахтата со неколку пријатели. На фотографиите одблиску се забележува и лузната која е последица од трансплантацијата.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*