Детска радост на снегот и за Лепа Брена

Детска радост на снегот и за Лепа Брена. Таа објави фотографии на социјалните мрежи преку кои покажа како ужива во зимската приказна.

Фолк ѕвездата Лепа Брена ужива во зимската приказна. Таа објави фотографии кои станаа хит на социјалните мрежи, а српските медиуми пишуваат „Брена како мало дете се радува на снегот“ .

На прашањето што ќе ја згрее кога ќе влезе дома, Брена низ насмевка рекла: камин! Таа под фотографиите на социјалните мрежи напишала: Кој уште се плаши од снегот“ ?!

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*