February 6, 2018

Балкан

Тијана Дапчевиќ го сопре сообраќајот во Белград по долна облека среде улица!

Тијана Дапчевиќ ги изненади своите фанови. Пејачката поради потребите на српски магазин позираше на среде улица по долна облека.  Деновиве сестрите Тијана и Тамара пријатно…