February 4, 2018

Новости

ЏЕСИКА ГИ ПОКАЖА НОВИТЕ „ХЕЛАНКИ“ НА ИНСТАГРАМ (ФОТО)

Пејачката Џесика Палашоска одново ги израдува фановите со нови фотографии. Тесните хеланки предизвикаа вистинска бура на социјалните мрежи, а мора да се признае дека одлично…